Skip Navigation

Wybierz język

Informacje o BERU®

 

BERU® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy BorgWarner. Marka BERU® szczyci się długą tradycją we wprowadzniu innowacji technicznych i rozwoju nowych produktów. Obecnie dostarcza wysokiej jakości części najważniejszym producentom samochodów osobowych oraz na rynek wtórny.

Zaawansowane technologie i innowacyjnośćDążenie do postępu i odważne, innowacyjne rozwiązania to podstawa sukcesu BERU®. 21 działających w ramach globalnej sieci ośrodków technologicznych zapewnia rozwój zaawansowanych technologii, innowacyjnych rozwiązań i części o jakości OE na potrzeby rynku wtórnego. Uzyskaliśmy setki patentów, które mają na celu wprowadzenie zaawansowanych technologii dla zapewnienia bardziej ekologicznych silników oraz zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu.

Marka BERU®


Układy do zimnego rozruchu silników wysokoprężnych na rynek wtórny są produkowane w tych samych zakładach, które dostarczają produkty na potrzeby producentów OEM.

Prawie wszyscy producenci OEM samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i silników są klientami firmy BorgWarner. Firma Federal-Mogul zaopatruje w części zamienne wszystkich znanych dystrybutorów i operatorów sieci warsztatów. Główne placówki produkcyjne świec żarowych i cewek zapłonowych BERU® znajdują się w Ludwigsburgu w Niemczech.

Historia BERU®

2017

Wprowadzenie irydowych świec zapłonowych i tytanowych świec zapłonowych Ultra Plus Titan

 

 

 

2009

Wprowadzenie ceramicznej świecy żarowej

 

 

2006

Technologia świecy żarowej z czujnikiem ciśnienia

 

2005

Wprowadzenie modułu sterującego świecami żarowymi

 

 

2001

Wprowadzenie ISS

 

 

 

1989

Opracowanie i produkcja cewek zapłonowych BERU® oraz powstanie centrali firmy w Ludwigsburgu

 

 

 

 

1975

Pierwsza szybka świeca żarowa BERU® skraca czas wstępnego nagrzewania do 20 sekund.

 

 

 

 

1930

Dwubiegunowa świeca żarowa z wymiennym żarnikiem drutowym

1929

Opracowanie i produkcja pierwszych na świecie świec żarowych do zimnego rozruchu silników wysokoprężnych. Dalszy rozwój produktów BERU® w dziedzinie technologii zapłonu i rozruchu silników wysokoprężnych.

 

 

 

1912

Julius Behr i Albert Ruprecht zakładają fabrykę świec zapłonowych.