Wybierz język

BERU® online
Moduły szkoleniowe

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i dokładnie poznać tajniki układów zapłonowych? Możesz liczyć na pomoc BERU®. Poszerz wiedzę dzięki szkoleniom internetowym i pomocy technicznej!

Poszerz swoją wiedzę techniczną, korzystając ze szkoleń internetowych BERU®

beru-online-training

BERU® udostępnia szkolenia online dotyczące układów zapłonowych za pośrednictwem witryny internetowej. F-M Campus to nasza inteligentna, kompleksowa platforma, na której można znaleźć interesujące, interakcyjne szkolenia pozwalające dowiedzieć się więcej o układzie zapłonowym i silniku. Moduły online to idealny sposób, aby przyspieszyć przyswajanie wiedzy technicznej. Nasza oferta kursów motoryzacyjnych jest dostępna na komputery i tablety, a tempo szkolenia określa użytkownik. BERU® stawia na łatwość dostępu, wygodę i dostosowane do potrzeb partnera biznesowego, więc takie są również nasze szkolenia online.

ZNAJDŹ SZKOLENIA, WSPARCIE PRODUKTOWE I JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Znajdź rozwiązania najczęściej występujących problemów instalacyjnych związanych z częściami BERU® i więcej informacji z innych obszarów działalności i produktów Federal-Mogul.

UKŁAD ZAPŁONOWY

Chcesz poznać technologię zastosowaną w naszych produktach i zrozumieć, co dzieje się w silniku po włączeniu zapłonu? Moduły szkoleniowe BERU® online pozwolą Ci uzyskać wszystkie te informacje, przedstawione w przystępny sposób. Zapoznaj się z nimi już teraz!

Odwiedź witrynę WWW.FMCAMPUS.EU

POSZERZ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT UKŁADU ZAPŁONOWEGO
W DOWOLNYM CZASIE – W DOWOLNYM MIEJSCU – BEZPŁATNIE

Moduły szkoleniowe obejmują również następujące obszary:

Wstęp do motoryzacji – Silnik – Podwozie – Układ hamulcowy – Filtry – Łożyska kół